Skip to main content

Obsługa prawna

firm i spółek Kraków


ANNA POLAŃSKA-JAWORSKA

Podczas prowadzenia działalność gospodarczej prędzej czy później pojawia się potrzeba konsultacji prawnej lub powierzenia danej sprawy zaufanemu prawnikowi. Zastanawiasz się, czy obsługa prawna firm to rozwiązanie dla Ciebie? Niesie ona za sobą wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest profesjonalne i dedykowane doradztwo, dzięki doskonałej znajomości specyfiki firmy. Nasza kancelaria adwokacka oferuje kompleksową pomoc ekspertów w zagadnieniach prawnych, a specjaliści z nami współpracujący posiadają również wiedzę ogólnobiznesową.

Kompleksowa obsługa prawna spółek to także oszczędność czasu i pieniędzy – w ramach stałej współpracy klientom przysługuje atrakcyjniejszy system rozliczeń niż przypadku pojedynczych porad prawnych. To także gwarancją, że sprawy biznesowe będą traktowane priorytetowo – w wielu sytuacjach szybkość i prawidłowe działanie pozwala uniknąć błędnych decyzji lub poniesienia dodatkowych kosztów. Decydując się na powierzenie obsługi prawnej swojej firmie naszym specjalistom, możesz liczyć na szeroki zakres czynności w ramach stałej stawki, dzięki czemu skupisz się na spokojnym prowadzeniu swojego biznesu.


Obsługa prawna firm i spółek – jakie działania obejmuje?


Jak w praktyce sprawdza się specjalistyczne doradztwo prawne i adwokat, w firmie lub spółce? Zlecanie usług doradztwa odbywa się poprzez zawarcie umowy o świadczenie usług doradztwa prawnego, na mocy której będą świadczone usługi na zasadach rozliczenia ryczałtowego, godzinowego lub mieszanego, aby przedsiębiorca mógł mieć pewność odnośnie wysokości kosztów świadczenia pomocy prawnej dla swojej firmy.


Obsługa prawna firm i spółek w Krakowie — adwokat


W zakres doradztwa prawnego dla klienta biznesowego wchodzą między innymi:

✔️ sporządzanie wewnętrznych aktów prawnych (uchwał organów, zawiadomień, oświadczeń, zgłoszeń, statutów, regulaminów, procedur, itp.);

✔️ konsultacje prawne przed podjęciem ważnych decyzji przez telefon, e-mail, a nawet WhatsApp,

✔️ analiza i sporządzanie umów,

✔️ pomoc w sprawach pracowniczych;

✔️ tworzenie porozumień w biznesie.


Powierz obsługę prawną swojego przedsiębiorstwa Kancelarii Adwokackiej Mecenas Anny Polańskiej-Jaworskiej z Krakowa — jest to profesjonalna obsługa prawna w zakresie sporządzania dokumentów wewnętrznych, takich jak statuty, regulaminy, uchwały organów oraz sporządzanie dokumentów zewnętrznych wykorzystywanych między innymi w kontaktach z kontrahentami, np. umów itp.


Dlaczego stała obsługa prawna firm i spółek jest ważna i potrzebna?


Zatrudnienie prawnika w trybie pilnym i nieprzewidzianym przez przedsiębiorcę powoduje sytuację niestabilności i ogromnych wydatków, które są dla firmy zupełnie niepotrzebne. Sytuację komplikuje fakt, że klient może nie mieć czasu (lub możliwości) na przekazanie prawnikowi wszystkich niezbędnych informacji i dokumentacji. Przedsiębiorca w takim przypadku często będzie zmuszony ponieść nieplanowane i nieraz wyższe koszty uregulowania sytuacji prawnej w porównaniu do firmy, która ma stałą współpracę z prawnikiem wykonywaną na podstawie umowy o bieżącą obsługę prawną. Dowiedz się więcej na temat takiej umowy i skontaktuj się z nami.

Kontakt