Skip to main content

Prawo cywilne
Adwokat Kraków


ANNA POLAŃSKA-JAWORSKA

Prawo cywilne jest jedną z najważniejszych oraz najrozleglejszych gałęzi prawa. Reguluje ono codzienne postępowanie oraz stosunki prawne pomiędzy podmiotami na równej pozycji, występującymi we wzajemnych relacjach, na przykład w rodzinie czy miejscu pracy. Jako adwokat zajmujący się sprawami z zakresu prawa cywilnego z chęcią pomogę Ci w każdej sprawie z zakresu tej dziedziny. Nasza kancelaria posiada duże doświadczenie w reprezentowaniu klienta przed urzędami i sądami, sporządzaniu i analizowaniu umów prawnych oraz opracowywaniu pism procesowych.

Podejmujemy się nawet skomplikowanych spraw, takich jak rozwód z orzeczeniem o winie, podział majątku, pozew o zachowek czy sprawy z zakresu prawa umów. Zagadnienia związane z bieżącą działalnością, takie jak sprzedaż czy zakup nieruchomości, umowa deweloperska czy negocjowanie umów to również nasza specjalność. Przekonaj się osobiście, że doświadczony i wykwalifikowany prawnik podczas podejmowania ważnych decyzji życiowych o prawnym charakterze jest nieocenioną pomocą.


Prawo cywilne Kraków – pomoc Adwokata


W Kancelarii Adwokackiej Mecenas Anny Polańskiej-Jaworskiej z Krakowa świadczymy szeroki zakres usług związanych z ogólnie pojętym prawem cywilnym. W zakres naszych usług wchodzi sporządzanie pism procesowych (pozwów, wniosków i innych adekwatnych do sytuacji procesowej klienta), udzielanie porad prawnych, doradztwo i sporządzanie umów oraz reprezentowanie klientów w postępowaniach mediacyjnych, arbitrażowych, egzekucyjnych.


Prawo cywilne — obszary, w jakich adwokat może Ci pomóc


Jest kilka obszarów, w których adwokat z naszej kancelarii może działać w związku z prawem cywilnym. Poznaj niektóre z nich:


✔️ działania windykacyjne,

✔️ sprawy rodzinne, w tym adopcje i opieka na dzieckiem,

✔️ umowy i ich renegocjacje,

✔️ odszkodowania,

✔️ negocjacje,

✔️ sprawy związane z kredytami;

✔️ sprawy spadkowe, obejmujące między innymi kwestie testamentów i inwentarzy.

Naszym Klientom pomagamy przejść przez trudne i często emocjonalne sprawy sądowe, a także uniknąć pułapek, jakie mogą pojawić się w trakcie postępowania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.


Prawo cywilne w Krakowie — skontaktuj się z naszą Kancelarią


Kontaktując się z nami, uzyskasz pomoc i doradztwo oraz rozwiązanie problemów związanych z odpowiedzialnością cywilną umowną i poza umowną. Kancelaria jest gotowa przyjąć sprawę związaną z prawem cywilnym na każdym etapie postępowania. Kluczem do pomyślnego rozwiązania każdej sprawy jest dobry adwokat — prawo cywilne w Krakowie — skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń.

Kontakt