Skip to main content

Podział majątku Adwokat

Kraków


ANNA POLAŃSKA-JAWORSKA

Podział majątku to skomplikowany i czasochłonny proces, któremu może towarzyszyć wiele negatywnych emocji – dodatkowo związanych ze sprawą rozwodową lub kwestią opieki nad dziećmi. I chociaż da się go przeprowadzić polubownie (co wymaga porozumienia stron) najczęściej konieczna jest interwencja sądowa. Chcesz wystąpić do sądu o taki podział i potrzebujesz pomocy w przygotowaniu wniosku? A może czułbyś się pewniej na sali rozpraw, gdyby obok znajdował się doświadczony adwokat ? Prawo cywilne to nasza specjalność i mamy duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądem. Mamy bogate doświadczenie w sporach sądowych - nie tylko o podział majątku, ale też rozwodowych, alimentacyjnych lub obejmujących prawo spadkowe (w tym dział spadku). Priorytetem jest dla nas dobra komunikacja i indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładamy starań, aby nasza kancelaria słynęła z rzetelności oraz skuteczności – zawsze dbamy o interesy klienta oraz dążymy do możliwie najlepszego rozwiązania sprawy.


Podział majątku – Adwokat Kraków


Podział majątku może obejmować majątek ruchomy i nieruchomy, taki jak: grunty, domy oraz samochody, a nawet inwestycje w papiery wartościowe czy fundusze inwestycyjne. Sprawy o podział majątku bywają skomplikowane i długotrwałe, dlatego zawsze należy się do nich właściwe przygotować


Dobry adwokat — podział majątku — Kraków


Decyzja o podjęciu drogi pozasądowej lub sądowej oraz konieczność określenia, co wchodzi w skład zgromadzonego majątku nie jest prosta, dlatego niezwykle ważna staje się pomoc prawnika w sprawach o podziału majątku. Jest to profesjonalista, który pomoże Ci w całym procesie dzielenia aktywów i pasywów, oszczędzając emocjonalnego zmęczenia, co jest bardzo częste, szczególnie w okresie.


Prawnik i podział majątku w Krakowie


Specjalista ds. prawa rodzinnego — adwokat z naszej kancelarii w Krakowie jest najwłaściwszą osobą do radzenia sobie z tego typu sytuacjami jak podział majątku, przede wszystkim dlatego, że to on ma bardziej racjonalny pogląd na sytuację, w której często biorą górę emocje. Szukaj pomocy u tych, którzy zapewniają Ci bezpieczeństwo — sprawdź naszą kancelarię!.

Kontakt